buyu bozma

Adet Kanı Büyüsü Bozan Hocalar Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur

Herhangi bir medyuma yaptırılan adet kanı büyüsünü bozmak için gerekenler.

Adet kanı büyüsü bozan hocalar ile işlem yaptırdığınızda yapılmış olan adet kanı büyüsünü tamamen bozdurabilirsiniz. Adet kanı büyüsü, adından da tahmin edildiği üzere kadının adet kanından yaptırılan ve belirli günlerin kanıyla farklı amaçla büyüler yaptırılan bir uygulamadır. Adet gününün 3. veya 5. gününün kanı gibi bazı belirli şekillerde farklı büyüler yaptırılabilmektedir. Adet kanı büyüsünü yaptıran kişi karşı tarafı kendisine her açıdan bağlamak ve istediklerini karşı tarafa yaptırmak ister.

Adet kanı büyüsü hangi amaçla yapılır ?

Adet kanı büyüsünün yaptırılma amacı, kişiyi kendine her şekilde bağlamaktır. Yani birine adet kanı büyüsü yaptırılmışsa kişi büyüyü yapan kişiye bağlı, sadık kalır ve her söylediğine olumlu yanıtlar verir gibi bir durumu buna örnek gösterebiliriz. İntikam amaçlı da, eşleri bağlama amaçlı da yaptırılan bu büyü farklı birçok sebeple de tercih edilebilir. Bu örnekler en çok tercih edilme, yaptırılma sebeplerindendir. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz hocayla iletişime geçebilirsiniz.

Adet kanı büyüsünü bozdurmak nedir, adet kanı büyüsü nasıl bozulur?

adet kanı büyüsüAdet kanı büyüsü yaptırılma sebeplerinden genel olarak yukarıda bahsettik. Adet kanı büyüsü bozdurmak, yapılmış ya da yaptırılmış olan adet kanı büyüsünü etkisiz hale getirmek, geçersiz kılmak demektir. Adet kanı büyüsü, eşleri, sevgilileri veya nişanlıları kendine bağlama ve her dediğini yaptırma amacıyla daha çok yaptırılsa da başka sebeplerle de yaptırılabilen bir büyüdür. Bu amaçlarla yaptırdığınız ya da başkasının size yaptırdığı büyüyü bozdurmak isterseniz adet kanı büyüsü bozan hoca ile irtibata geçmelisiniz.

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur, sorusunun internette sıkça arandığını görmekteyiz. Size adet kanı büyüsü yapılmış veya siz birine yaptırdıysanız bunu bozmak için bir hocaya gitmelisiniz. Adet kanı büyüsü bozan hoca gerekeni yapacak, söz ve etkili, büyülü yazıları ile yapılmış, etkisini sürdüren adet kanı büyüsünü bozacaktır, en kısa zamanda geçersiz hale getirecektir. Adet kanı büyüsü bozan hoca işini profesyonelce yapmakta ve hem adet kanı büyüsü bozma hem de adet kanı büyüsü yaptırma konusunda işinin ehlidir.

Adet kanı büyüsünü bozmak için neler gereklidir?

adet kanı büyüsünü bozmaAdet kanı büyüsü bozmak için hoca nelerin gerekli olduğunu bilmekte ve gerektiği şekilde uygulamaktadır. Adet kanı büyüsü bozmak için hocanın yazdığı etkili sözler, büyülü kelimeler, adet kanı büyüsünü bozacak kelimeler, yazı ve işaretler gereklidir. Adet kanı büyüsünü bozan hoca büyüyü bozmak için her aşamasını dikkatli bir şekilde yapacak ve adet kanı büyüsünü belirli bir sürede geçersiz bir hale getirecektir. Hocadan adet kanı büyüsü bozmak için nelerin gerekli olduğunu daha detaylı öğrenebilirsiniz.

Adet kanıyla yapılan büyü ne kadar sürede bozulur?

Adet kanı büyüsü bozmak için belirli bir zaman diliminin geçmesi şarttır. Her büyüyü bozmakta belirli bir sürenin geçmesi beklenmektedir. Adet kanı büyüsü bozan hocanın yaptığı işlem sonrasında, detaylı büyü bozma işleri bitiminde genelde 1 hafta ila 1 aylık bir süre içinde adet kanı büyüsü bozdurulabilir. Süre kişilere göre değişir, ancak bu zaman dilimi içinde mutlaka adet kanı büyüsü bozulur. Maksimum 1 ayı bulabilir diyebiliriz. Adet kanı büyüsü ile ilgili daha fazla bilgi isterseniz hocayla iletişime geçmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu