büyü yaptırma

Süryani Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri Nelerdir?

Süryani büyüsü nedir, birbirini seven kişilere yapılan bir büyü çeşididir. Diğer büyülerden ön önemli farkı pozitif yöndeki çıkış noktasıdır. Süryani büyüsü aslında bir dua gibi de nitelendirilebilir. Çünkü hayırlı bir işe vesile olmaktadır. Birbirini seven insanlar arasındaki bağı olduğundan daha da fazla güçlendirmek, aralarındaki iletişimi kuvvetlendirmek, gönül bağlarını daha sağlam temellere dayandıran bu büyü sayesinde her yönden ilişkileri oldukça güçlenmektedir.

Oldukça güzel bir etkisi olduğunu düşündüğümüz bu büyünün kara büyü sınıflandırmasının içinde yer almasının başlıca sebebi kimilerinin bu büyüyü kötü amaçlarla yapıyor olmasıdır. Yani bir kimsenin sevmediği bir kişiye karşı sevgi aşk gibi duyguları beslemesi için de bu büyü yapılabilmektedir. Süryani büyüsü nedir, eski çağlardan gelen ve Süryaniler tarafından yapılan bir büyü olduğu için ismi Süryani büyüsü olarak günümüze kadar gelmiştir. Süryaniler’ in kökenleri ise Mezopotamya’ ya kadar dayanmaktadır. Hristiyanlık dinine mensup bu toplum birçok bölgede yaşayışlarını sürdürmüştür.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Daha çok köklü medyumlar tarafından bilinen Süryani Büyüsü, günümüze kadar ağızdan ağıza dolaşarak ve az sayıda kayıtta yer alarak gelmiştir. Ailevi kökenlerle medyumluk işini üstlenen kişiler temiz bilgilerle bu büyünün yapılması konusunda önem taşımaktadır. Tamamıyla yazılı kaynakta gösterilemeyen ve geçmişten gelen her bilgi bu işi devamlı olarak yapan kişiler tarafından net olarak bilinmekte ve uygulanmaktadır. Birbirini seven insanlar üzerinde uygulanan Süryani Büyüsü, bu işi bilen medyumların telepatik yöntemlerle dünyevi olmayan varlıklarla iletişime geçerek gerçekleştirdikleri bir büyü çeşididir.

Bunlardan farklı olarak Süryani büyüsü birbirini sevmeyen fakat farklı insanlar tarafından birbirine bağlanmaları amacıyla kötü niyetlerle de yapılabilmektedir. Bu büyünün yapım sürecinde hiçbir materyal kullanılmadığı gibi etki edecek özel sözcüklerle işlevini yerine getirmesi beklenmektedir. Bu sözcükler daha çok medyumlar tarafından kullanılan tılsımsal etkiler göstermektedir. Süryani büyüsünün yapım süreçlerini öğrenmek ya da bu konuda bir inceleme yapıyorsanız köklü bir yapıya sahip medyumlarla iletişime geçmeniz gerekecektir.

Süryani Büyüsü Nasıl Bozulur?

Süryani büyüsü nedir, sahip olduğu ve onu diğer büyülerden ayıran en önemli özellik ise bu büyünün ancak ve ancak yapılan kişi tarafından bozulabilmektedir. Çok etkili bir yapıya sahip olan bu büyü üzerinde denemeler çoğunlukla sonuç vermemektedir. Fakat tüm bunlardan farklı olarak büyüyü yaptıran kişi bu durumdan kaynaklı olarak bir pişmanlık yaşıyorsa bu durumda işin ehli farklı bir medyuma giderek de büyünün bozulması için danışarak bu büyünün bozulmasını sağlayabilmektedir. Süryani büyüsü nedir konusunda daha önceden yapma ve de bozma aşamalarında deneyimi olan bir hoca bu büyünün nasıl bozulacağı hakkında bilgi sahibidir.

Bu sebeple bu büyünün yapım aşamasında kullanılan telepatik yöntemlerin tam aksini gerçekleştirecek işlemler gerçekleştirecektir. Büyüyü bozmadan önce, başlangıçta bu büyüyü hangi niyetle yaptırdığınızı; şimdi ise hangi niyetle bozdurmak istediğinizi tüm doğrularıyla medyuma aktarmanız gerekecektir. Medyum hislerinizi ve düşüncelerinizi bilmeli ki, sizin talebinize yönelik tam sonuç verebilen girişimlerde bulunsun ve de kararınızı değerlendirerek size bu konuda öğüt versin.süryani büyü nasıl bozulur

Süryani Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Her birbirini seven iki insan çoğunlukla birbirine güçlü bağlarla bağlandığı için bu büyünün belirtilerine anlamak çok da kolay olmayacaktır. Çünkü bu büyü seven insanların sevgisini pekiştirmek, muhabbet ve bağlarının daha da çok artması için yapılmaktadır. Sevgililer, eşler de birbirine normal şartlarda oldukça bağlı olan kişilerse büyünün yapılıp yapılmadığı çevresi tarafından anlaşılamayabilir. Fakat bu büyü birbirini sevmeyen fakat bir anda bağlanan yani nefret gibi kötü ve güçlü duygular hissederken bunların bir anda tam tersine döndüğü durumlarda da yapılabildiği için bu tür durumlardan bir anda sergilenen değişiklik sebebiyle kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Bu konuda düşünceleriniz var fakat kesin bir kanıya varamıyorsanız size en net cevabı verecek olan kişi medyumlar olacaktır.

Süryani Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Süryani büyüsü nedir, büyünün gösterdiği en büyük etki hiç beklemediğiniz davranışların bu kişi tarafından aşırı belirtilerle sergileniyor olmasıdır. Bir kişiden daha 2 hafta önceye kadar nefret eden bir kişinin bir anda sergilediği tutum ve davranışlar değişiyor, bu kişiyi her gördüğünde istemsiz bir şekilde gülümsüyor ya da bundan da fazla olarak muhabbet etmek istiyorsa fark edebileceğiniz en büyük etkileri gösteriyor anlamı taşımaktadır. Büyü yapılan kişi de bu etkileri kendi içinde kabul edecek fakat bu duruma farklı anlamlar yükleyecektir. Çünkü büyü yapıldığını kabul etmesi, bu kişiye olan hislerinden kaynaklı olarak kabul edilmeyebilmektedir. Fakat dış çevreden olan kişiler kişinin sergilediği bu tür etkileri kolaylıkla anlayabilir.

Süryani Büyüsü Ne Kadar Etkilidir?

Süryani büyüsü nedir, özel sözcüklerle yapıldığı için inanarak yapıldığında gücünü fazlasıyla katlayabilen bir büyü çeşididir. Bu sebeple etkisini gösterme durumu, Süryani büyüsünü yapacak olan hocaya göre değişkenlik gösterecektir.

Süryani Büyüsü Kaç Günde Sonuç Veriyor?

Bu büyüyü yapmak uzmanlık gerektirdiği için elbette ki büyüyü yapacak kişiye göre sonuç verme aşaması değişiklik göstermektedir. Deneyimli ve köklü yapılara sahip medyumların yapması durumunda genellikle 2 hafta kadar kısa bir sürede yanıt vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu