buyu bozma

Ayırma Büyüsü Bozan Hocalar 7 Günde Büyüyü Bozmak

Ayırma büyüsü bozan hocalar ayırma büyüsü hangi amaçlar için yapılır yaptırmak için neler gerekir kaç günde etkisini gösterir ne kadar sürede bozulur.

Ayırma büyüsü bozan hocalar ile size yaptırılan, sevgiliniz, nişanlınız veya eşinizle ayrılmanızı sağlamak için yaptırılan ayırma büyülerini bertaraf edebilirsiniz. Ayırma büyüsünün yaptırılma sebebi, iki kişiyi birbirinden uzaklaştırmak, ayırmaktır. Bu iki kişi, sevgili de olabilir nişanlı veya evli iki kişi de olabilir. Aynı zamanda iki arası çok iyi arkadaş, iş yerinden en yakın arkadaşınız ve siz, çevrenizden iyi anlaştığınız biri ile de aranızın açılması, uzaklaşmanız, ayrılmanız amacıyla da ayırma büyüsünün yaptırıldığını görmekteyiz.

Eşler sevgililer ve aileden ayırmak amaçlı yapılan ayırma büyüsü

Ayırma büyüsü daha çok sevgili, nişanlı ve eşler için istenilse de sayısı çok az olsa da iki arkadaş için de talep edilmektedir. Ayırma büyüsünün yaptırılma sebepleri bunlardır ve bu amaçla sizin yaptırdığınız veya başkasının size yaptırdığı bir ayırma büyüsünü bozdurmak isterseniz profesyonel bir hocayla beraber ayırma büyüsü bozdurabilirsiniz. Ayırma büyüsü bozdurduğunuzda, ayrılan kişi, karşı taraf ile arası eskisi gibi iyi olur ve ayrılık sonlanır, kavuşma olur. Ayırma büyüsü bozan hocalar ile yaptırılmış bir ayırma büyüsünü daha kolay sonlandırabilirsiniz.

Ayırma büyüsünü bozdurmak nedir, ayırma büyüsü nasıl bozulur?

Ayırma büyüsünü bozdurmak; yaptırılmış, etkisini sürdüren bir ayırma büyüsünü iptal etme ve geçersiz hale getirme amacıyla büyü yaptırılması demektir. Ayırma büyüsünün hangi amaçlarla yaptırıldığından bahsettik. Ayırma büyüsünün hangi sebeple yaptırılmış olduğuna bakan hoca, ayırma büyüsünün öncelikle varlığını tespit eder. Ayırma büyüsünün yaptırıldığını gördüğünde, kişiye özel bir şekilde ayırma büyüsünü bozar ve geçersiz kılar, büyünün etkilerini yok etmeye çalışır. Bunun için belli bir sürenin geçmesi şarttır.

Ayırma büyüsü bozdurmak için öncelikle uzman bir hocaya gitmeniz gerekir. Ayırma büyüsünün varlığını tespit eden hoca, büyüyü bozmak için gerekli çalışmalara başlar ve büyüyü geçersiz kılmak için uygun olan sözleri söyler, yazıları hazırlar. Ayırma büyüsü bozmak için bazı kişisel eşyalar da gerekebilir, farklı nesnelere de hoca ihtiyaç duyabilir. Hoca; konuda uzman, eğitimini almış ve tecrübeli biri olduğundan ayırma büyüsü bozma konusunda ne yapacağını, ne kullanacağını tam olarak bilecektir.

Ayırma büyüsünü bozmak için neler gereklidir, ayırma büyüsü kaç günde bozulur?

Ayırma büyüsü bozmak için hoca, bazı kişisel eşyalar, tesirli yazılar ve sözlerle, uygun bir şekilde, ayırma büyüsünü bozacaktır. Ayırma büyüsü genel olarak 1 hafta ila 4 hafta arasında bozdurulmaktadır. Süreler kişiseldir ve herkeste farklılaşabilir ama sonuç olarak en fazla 4 hafta içerisinde ayırma büyüsü bozdurulmuş olur. Ayırma büyüsü ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak, ayırma büyüsünü yaptırmak veya bozdurmakla ilgili işlem yaptırmak isterseniz hocayla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ayırma büyüsü hangi amaçlar için yapılır

  1. Eşleri ayırma büyüsü, genel olarak eşlerden bir tarafla ilişkisi olan veya platonik aşk yaşayan kişiler tarafından yaptırılan çalışmadır. Ayrıca eşlerden bir tarafın anne baba yakıınları tarafından yapılabilmektedir.
  2. Sevgilileri ayırma büyüsü, her şey yolunda giderken bir anda sebepsiz ayrılan sevgilililere hemen hepimiz şahit olmuşuzdur. Bu durum çok zaman kendiliğinden olur ancak eşlerde olduğu gibi çevreden kişiler tarafından yapılmış ayırma büyüsü bu ayrılığın sebebi olabilir.
  3. Aileden ayırma büyüsü, eşlerin ailelerinden kaynaklı sorunların çözümü için tercih edilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu