büyü yaptırma

Ayırma Soğutma Duası 14 Günde Ayırma Soğutma Duası Yapan Hocalar

Ayırma soğutma duası genellikle dua edilecek kişiyi seven kişiler tarafından yapılmaktadır. Buna göre bu kişi genellikle, eski sevgili, anne ya da baba gibi yakınlık derecelerine sahip olan kişiler tarafından okunmaktadır.

Ayırma Soğutma duası nedir?

Ayırma soğutma duası en temel anlamıyla, birlikteliği onaylanmayan kişilerin birbirinden soğuması ve ayrılmaları için yapılan dualardır. Elbette ki seven kişileri birbirinden ayırmak onlara yapılacak en büyük kötülük olacaktır. Fakat bu durum keyfi bir şey değilse ve bu çift zamanla birbirine zarar vermeye başladıysa bu durumda anne- babalar tarafından Ayırma soğutma duası okutulabilmektedir. Kişiler ilişkilerinde zamanla başlayan kötü söylemler, davranışlar ve fark edilmeden yapılan hareketlerle karşı tarafı beklenti içine sokmak ya da üzebilmektedir. Hatta bazen bu durum sınırı da aşar ve sözlü ya da fiziksel şiddete kadar varır. Bu durum evli ya da sevgili olarak hiçbir şartta kabul edilir olmadığı için bu tür durumları anne veya baba görüyor ya da sezinliyorsa Ayırma soğutma duasına başvuracaktır. Ayırma soğutma duası, ebeveynler tarafından okutulmasının en temel sebebi bu tür durumlar oluşturmaktadır. Unutmayalım ki, her anne ve baba çocuklarının mutluluğu için mücadele eder. Ayırma soğutma duası genel kapsamıyla incelendiğinde bu duayı okuyacak kişinin niyetine göre iki kişinin yalnızca ayrılmasıyla kalmadan birbirlerinden soğutulması sayesinde ayrılma süreci büyük sevgi bağının devamlılığında olmayacaktır. Bu sayede bu süreç her iki taraf için de beklenenden daha kolay geçebileceği düşünülmektedir.

Ayırma Soğutma Duası Nasıl Yapılır?

Ayırma soğutma duası yapılacağında başlangıçta iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan ilki kendiniz bu duaları okuyabilir bir diğeri ise yardım almanızdır. Bu dualar din insanlarının bilgisi dahilinde olan ve önceden seçtikleri ve bu doğrultuda istedikleri dualardır. Bu duaları din bilgisi olan bir kişiden öğrenmeniz durumunda kendiniz de okuyabilir, kesin bir sonuç elde edebilmek için duayı bir bilene okutabilirsiniz. Ayırma duası yapılırken okutacağınız kişi eğer gökyüzü bilimiyle ilgileniyorsa belirli zamanlamaları ve saat dilimlerini bekleyebilmektedir. Tabii buna yönelik sizden özel eşyalar da isteyebilir. Bu zaman dilimlerinde ayırma soğutma duası okunurken aynı zamanda sizden aldığı eşyalara enerji yüklemektedir. Bu enerjinizi talebinizi karşılayacak yönde olmaktadır.

Ayırma Soğutma Duası Belirtileri Nelerdir?

Ayırma soğutma duası her ne kadar ebeveynler tarafından çocuklarını kötü baskılardan, psikolojiden kurtarmak için yapılsa da çoğu zaman kötü niyetli olarak da farklı insanlar tarafından yapılabilmektedir. Bu tür durumlarda siz veya bir yakınınıza yapılan bu duanın belirtileri farklı yöntemlerle anlaşılabilir. Bu duayı ve etkilerini bilen bir din insanından destek almanız şüpheleriniz konusunda sizi hem aydınlatacak hem de doğru çözüme kavuşmanız konusunda size fayda sağlayacaktır. Bu duanın izlenimlerini başlangıçta kendiniz öğrenmek istiyorsanız belirtileri yazımızın devamında bahsedeceğimiz şekilde olacaktır. Ayırma soğutma duası öncelikle birbirini seven iki insanın, birbirine daha önceden hiç olmadık tepkileri vermesiyle anlaşılabilir. Bundan farklı olarak bu kişi sizden soğuduğu için artık umursamaz bir tutum da sergileyebilmektedir. Aradaki büyük aşk bir anda nefrete dönüşerek çoğu zaman karşı cinsin bakışlarından bile anlaşılabilecek bir hal almaktadır. Bu kişiler arasındaki diyalektik koptuğu için bir araya gelmek istemeyecekleri gibi konuşmak için bile bir talepleri olmayacaktır.

Ayırma Soğutma Duası Nasıl Etki Eder?

Ayırma soğutma duası din insanları veya medyumun sizin için ettiği özel dualar, gönderdiği enerjiyle etki etmektedir. Aynı şekilde duayı okuyan kişinin sizden istediği nesnelere yüklediği enerji ile de ayrılması istenen kişinin bu nesneyi kullanması veya bu nesneye olan teması ile de etki edebilmektedir.

Ayırma Soğutma Duası Kaç Günde Etki Etmeye Başlar?

Ayırma soğutma duası etkisi duayı okuyan kişiye göre değişse de kimisi henüz duanın okunmaya başladığı anda kendini göstermeye başlarken kimi zaman bu durum 30- 40 gün arasında çözüme kavuşturulduğu düşünülmektedir. Ayırma soğutma duası çoğu zaman tek kişiye yapılan bir duadır fakat bazı talepler doğrultusunda birlikteliği olan iki insana aynı anda da yapılabilmektedir. Bu durumda etkinin süresi daha da kısa sürede gerçekleşecektir. Tek kişiye yapıldığı durumda, bu kişinin karşı cinsine yeni sergilemeye başladığı tutum ve davranışlar dikkat çeker fakat geçici bir durum olduğu da düşünülerek karşı taraf çaba göstermeye devam edebilir. Fakat her iki kişiye yapılması durumunda aynı anda birbirinden soğuma ve uzaklaşma olacağından daha kısa sürede etki edebilmektedir.ayırma soğutma duası belirtileri

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu