büyü yaptırma

Büyü Nasıl Yapılır? Büyünün Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü nasıl yapılır, kişiler çeşitli sebeplerle kendini olumsuz bir durumdan korumak ya da sevdiği bir kişiyi sürüklendiği kötü durumdan uzaklaştırmak için dua ve büyü gibi yöntemleri ihtiyaç olarak görebilmektedir. Kişinin içinde bulunduğu durum onu zorluklara çekiyorsa bunun çözümü için farklı yöntemler denemeye başlamaktadır. Bu duruma örnek verecek olursak, bir kişi gelirini artırmak istiyor fakat patronuyla görüşebilmek için birileri tarafından engellenmekteyse bunu yaşam hakkına bir müdahale olarak görmekte ve bu kimselere karşı koyamamaktadır. Tabii, biliyoruz ki bu hayatta yaşadıklarımızın yanında çok küçük bir örnek. Fakat bizlerin yaşam alanına müdahale eden, bizi dilsizleştiren ve bir adım atmaktan geri bırakan her türlü durum, cesaretimizi kırarak bizi güçsüzleştirmektedir. Bu sebeple bu tür olay örgülerinin çoğuna bu açıdan bakmak doğru olacaktır. Tüm bunlar, kişileri büyü nasıl yapılır sorusuna iten etmenlerdir.

Büyü Ne Amaçla Yapılır?

Büyü, kişilerin kendini ve çevresini etkileyen olumsuz olay örgüleri sebebiyle yapılmak istenmektedir. Bilhassa büyü nasıl yapılır diye inceleme yapıldığında sevdiğimiz insanları koruma altına almak için birçok çabaya girdiğimiz görülmektedir. Onları her türlü yöntemle kötü etkileyen insanlar veya düşünce yapılarından korumak için dualar eder, onlara bu konu hakkındaki düşüncelerimizden bahsederiz fakat bu tür durumlarda çoğu zaman değer verdiğimiz bu kişi bizi geri planda tutabilmektedir. Elbette ki her koşulda bu kişileri fikirlerimizle ikaz etmemiz gerekecektir. Sevdiğimiz insanları kötülüğe sürükleyecek her durum bizi de derinden etkileyecektir. Bunlara rağmen sevdiklerimizin tutumları değişmiyorsa kişiler büyü yapma ihtiyacı hissedebilmektedir.

Büyü Nasıl Etki Eder?

Bir büyünün yapılan kişiyi etki altında tutabilmesi için bazı gerekli koşullar bulunmaktadır. Büyü yapılırken kullanılan materyaller, bu işi yapanlar tarafından aslında tamamıyla bir araç olarak görülmektedir. Astrolojide de olduğu gibi değerli taşlar bizi nasıl koruma altına alıyor ve zayıf yönlerimizi güçlendiriyorsa aslında astrologlar tarafından bu taşlara yüklenen enerji sayesinde bu tılsımı üzerimizde taşımaya başlarız. İnanarak kullandığımız her eşya bize gerçekleşmesi yönünde olumlu etkiler katmaktadır. Aynı şekilde bir büyünün etki edebilmesi için de değerli taşların nasıl çekim gücü varsa büyü sırasında kullanılan materyallerinde bir çekim gücü bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak da medyumlar tarafından bu materyaller çeşitli enerjiler yüklenerek etki etmesi sağlanmaktadır.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

büyü çeşitleri nelerdirBüyü çeşitleri tamamıyla, yapılacak büyüden beklentiye göre değişkenlik göstermektedir. Büyü nasıl yapılır sorusunun bir cevabını da büyü çeşitleri oluşturmaktadır. Çok çeşitliliğe sahip olan büyülerin her biri bu işin uzmanı tarafından asıl niyete göre belirlenmektedir. Bu aşamada talebinizin ne olduğunu açık bir şekilde belirtmeniz doğru büyü çeşidinin uygulanması konusunda etkili olacaktır.
Uzaktan Büyü Yapılabilir Mi?
Büyüler için uygulanmasını istediğiniz kişinin yakınınızda olmasına çok da gerek duyulmamaktadır. Kimi büyüler için yapılacak kişinin yakınlığı önem arz ederken çoğu zaman buna ihtiyaç duyulmamaktadır. Tüm bunlara ek olarak büyü yapılırken yaptıracağınız kişinin bir eşyası kullanılacaksa ancak bu durumda kişinin size yakın olması gerekebilir.

Büyü Yapmak Tehlikeli Midir?

Büyüyü yaptıracağınız kişiye göre sizin için farklı bir tehlike oluşturup oluşturmayacağı değişkenlik gösterebilir. İyi niyetli olmayan büyülerin manevi açıdan tehlikesi bulunmaktadır. Konu ile ilgili yapılan bir akademik araştırmada büyü nasıl yapılır, büyü tehlikeli midir gibi konulara cevap aranmıştır. Hadis- i şerifte büyü yapmanın büyük günahlar arasında yer aldığı ifade edilmektedir. Bu günahın karşılığı olarak kişinin, hem dünya hem de ahirette cezalandırılacak olması gösterilmektedir.

Herkes Büyü Yapabilir mi?

Büyü nasıl yapılır sorusuna yönelik verilen cevapların sonucunda bizi düşündüren bir diğer etken de herkesin büyü yapıp yapamayacağı konusudur. Büyü bu işi bilen ve iyi niyetli kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde gözü dönmüş kötü niyetli düşünceli kimselerin talepleri doğrultusunda yapılan büyüler, büyü yapan kişinin de kötü niyetli olması durumunda felaketle sonuçlanabilir. Bu sebeple büyü nasıl yapılır, kimler yapar gibi sorulara en iyi cevap doğru bir uzmanla görüşmeniz yönünde olacaktır.

Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır?

Uzaktan büyü yapılabilmesi için medyumun sizlerden isteyeceği gerekli araçlar eğer sizde bulunuyorsa bu durumda uzaktan büyü yapılabilir. Bazı durumlar için büyü yapılacak kişinin yakınınızda bulunması gerekebilirken çoğu büyü bu kişilerin gıyabında yapılmaktadır. Tüm bunlar büyü nasıl yapılır sorusu konusunda cevap niteliği taşırken bir yandan da sizi doğru bir biçimde yönlendirmek amaçlanmıştır.Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu