buyu bozmabüyü yaptırma

Evlilik Büyüsü Yapan Bozan Hocalar

Evlilik büyüsü yapan bozan hocalar ile yaptırılmış bir evlilik büyüsü pasif hale getirilebilir, büyü yok edilebilir. Adından da anlaşıldığı üzere evlilik büyüleri, iki kişinin toplumsal kanunlar çerçevesinde, uygun ve adetlere göre bir şekilde bir araya gelmesi yani bir kadın ve erkeğin evlenmesi amacıyla yaptırılırlar. Evlilik büyülerinin yaptırılma sebepleri değişebilir, birçok farklı sebep olabilir ancak sonuç olarak iki kişinin evlenmesi istenmektedir. Evlilik büyülerini yaptıranların sayısı nasıl fazlaysa evlilik büyüsü bozan kişilerin de sayısı çoktur diyebiliriz.

Ailede, çevremizde, arkadaşlar arasında ve bulunduğumuz ortamlarda birine karşı beslediğimiz yoğun duygular sonucunda evlilik büyüsünü yaptırmak isteyebiliriz. Nişanlı, yeni sözlenmiş olabilir ve yıllardır bu durumda olmaktan rahatsız olduğumuz, hemen evlenmek istediğimiz için de evlilik büyüsü yaptırmak isteyebiliriz. Toplumda nişanlılık döneminin en fazla 9 ay sürmesi makbuldür, fazlası ayrılık getirir diye bir inanç da vardır. Bu düşünce sebebiyle de birçok kişi nişanlılık dönemini pek uzatmadan hemen evlenme amacıyla evlenme büyüsünü talep edebilmektedirler.

evlilik büyüsü

Evlilik büyüsünü bozdurmak nedir, evlilik büyüsü nasıl bozulur?

Evlilik büyüsünü bozdurmak, etkinliğini gösteren ve yapılmış ya da başkası tarafından size yaptırılmış olan evlilik büyüsünü bozmak, etkinliğini geçersiz kılmak, büyüyü pasif hale getirmek demektir. Evlilik büyüsünü bozduranların kendilerince birçok sebepleri olabilmektedir. Evlilik büyüsünü bozdurmak için hoca ile iletişime geçmeli, hocadan uygun bir gün için randevu almalısınız. Hocanın iş yoğunluğu sebebiyle beklememeniz, kendi işleminizi ayrıntılı bir şekilde hocaya anlatmanız için randevu almanız daha iyi olacaktır.

Evlilik büyüsü nasıl bozulur soruları evlilik büyüleri nasıl yapılır soruları kadar çok internette aranmaktadır. Evlilik büyüsü yapmak ve bozmak işlemlerini sadece hocalar yapabilirler. Evlilik büyüsü bozmak için bazı eşyalar, söz, yazı ve semboller, kişisel bilgiler ve benzeri nesnelere ihtiyaç vardır. Evlilik büyüsü bozarken hoca kişiye özel büyü hazırladığından bazı farklı nesneleri büyülere ekleme gereksinimi duyabilir. Hoca yardımıyla evlilik büyüsü en kısa zamanda bozdurulabilir.

evlilik büyüsü yaptırma

Evlilik büyüsü bozmak için neler gereklidir, evlilik büyüsü kaç günde bozulur?

Evlilik büyüsü bozmak için bir hocanın yardımı gerekir. Hoca söz, yazı, büyülü semboller, kişisel bilgiler ve diğer bazı araçlarla evlilik büyüsü bozma işlemini gerçekleştirir. Evlilik büyüsü bozma işlemi 14 ile 30 gün arasında etkilerini gösterir. En geç 30 gün içinde evlilik büyüsünü bozdurup, etkilerinden tamamen kurtulmuş olursunuz. Evlilik büyüsü bozan hocalar ile en etkili şekilde evlilik büyüsünü bozdurabilir, garantili sonuçlar elde edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hoca ile iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu