buyu bozmabüyü yaptırma

Geri Getirme Büyüsü 1 ile 3 Haftada Ayrılanı Terk Edeni Getirme

Geri getirme büyüsü yapan hocalar ile geri getirme büyülerini yaptırabilir ayrıca geri getirme büyüleri hakkında detaylı bilgileri de sitemizde bulabilirsiniz. Geri getirme büyülerinin yaptırılma amaçlarından bahsedersek, geri getirme büyüleri ayrılan terk edilen kişilerin yeniden bir araya gelmesini amaçlayan bir çalışmadır.

Geri getirme büyüsü, kişi olarak düşünürsek eski sevgiliyi veya giden eşi geri getirme şekillerinde en çok yaptırılmaktadır. Geri getirme büyüsünde sevgili, nişanlı, eşiniz ile ayrıldıysanız ve karşı taraf gittiyse, sizinle konuşmuyorsa geri getirme amaçlı karşı tarafa geri getirme büyüsünü yaptırabilirsiniz.

 

Geri getirme büyüsünü bozdurmak nedir, geri getirme büyüsü nasıl bozulur?

Geri getirme büyülerinin kişi ve eşya amaçlı yaptırıldığını belirttik, büyü en çok kişiler için talep edilmekte olan bir büyüdür ancak az da olsa eşyayı geri getirme amaçlı da istenilmektedir. Geri getirme büyüsünü bozdurmak, yapılan bir geri getirme büyüsünü gerçekleşmeyecek, etkili olmayacak duruma getirmek demektir. Geri getirme büyüsünü sevgiliniz için yaptırdıysanız, ardından büyüyü bozdurduğunuzda sevgiliniz geri gelmeyecek ve büyü etkisini kaybedecektir. Bu ve benzeri örnekleri çoğaltabiliriz.

Geri getirme büyüsünü bozdurmak için tecrübeli bir hocadan yararlanmanız atacağınız en önemli ilk adımdır. Geri getirme büyülerini bozarken hoca, etkili sözleri söyler ve güçlü yazılarıyla geri getirme büyüsünü kuvvetli, etki edecek şekilde bozdurur. Geri getirme büyülerinde kişi esas alınıyorsa bazı kişisel bilgi ve eşyalar; nesne veya eşya esas alınıyorsa kaybolan veya çalınan eşyanın bilgisi, parçası, resmi gibi bazı araçlardan büyüye destek vermesi amacıyla yararlanılır. Geri getirme büyüsünü bozdurmak işlemleri uzman hocayla garantili şekilde gerçekleşir.

terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü

Geri getirme büyüsünü bozmak için neler gereklidir, geri getirme büyüsü kaç günde bozulur?

Geri getirme büyüsünü bozmak için hocanın hazırlayacağı bazı kişisel bilgi ve eşya, büyülü söz ve yazılar, kaybolan eşyaya ait bazı bilgi veya parça gibi materyaller bir araya getirilmelidir. Geri getirme büyüsü bozdurma işleminde etkiler 7 ve 14 gün arasında görülmektedir. 7-14 gün arasında geri getirme büyüleri bozdurma işlemleri tamamiylen etkilerini gösterirler. Geri getirme büyüsü bozan hocalar ile çalışmaya, deneyimli hocalardan destek almaya özen göstermelisiniz. Sitedeki bilgilerden hocayla irtibata geçebilirsiniz.

ayrılan terk eden eşi geri getirme büyüsü

Terk eden sevgiliyi eşi geri getirme büyüsü

Ortada bir sebep yokken terk edilen kişilerin yaptırmak istediği bir çalışmadır. Terk eden eşi veya sevgiliyi geri getirme büyüsü uzaktanda yapılabilmektedir.

Geri getirme büyüsü ne kadar sonuç verir?

Yapılan birçok çalışma her ne 1 hafta ile 1 ay arası sonuç versede kişilerin içinde bulundukları durum ve aradan geçen zaman ayrıca terk edilişe ayrılığa sebep gibi detaylar çalışmanın süresini etkilemektedir.
Bu konuya puan verin!
[Toplam: 7 Ortalaması: 5]

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Terk eden sevgiliyi 3 günde geri getirme büyüsü dedi ki:

    Sevgilimle bir konu hakkında tartıştık ve sonra beni terk etti gitti. Bunun için araştırmalar yaptım bir kaç medyum ile geri getirme büyüsü hakkında konuştum. Bana sadece sevgilimi geri getireceklerini söyleyip ücret talep ettiler biraz daha araştırma yapınca karşıma Medyum Atahan Hoca çıktı. Detaylı bir bakım yaptıktan sonra sevgilimle yaşadığımız tüm sorunları bana söyledi ben hiç bir şey anlatmadım kendisine sorunları bakım yaparak görünce çözümünü de anlattı kendisine karşı içim çok ısındı ve aşırı bir güven verdi bende kararımı Medyum Atahan Hocamdan yana kullandım geri getirme büyüsü yaptırdım 3 günde sevgilim bana geri geldi ve hiç bir şey olmamış gibi ilişkimize devam ettik. Benim gibi sorun yaşayanlara tavsiyem Medyum Atahan Hoca olacaktır

  2. Medyum Atahan Hoca ile gideni geri getirme büyüsü dedi ki:

    Medyum Atahan Hocaya nasıl teşekkür edeceğimi inanın bilmiyorum. Eşimle ayrıldıktan sonra tekrardan geri dönmesi için bende medyumlardan yardım almaya karar vermiştim. Bulduğum 2 medyum tarafından dolandırılınca biraz daha temkinli hareket etmeye başladım bu sefer daha detaylı araştırmalara girdim. Gideni geri getirme büyüsü yapan medyum hocalar diye araştırma yaptığımda karşıma hep Medyum Atahan Hoca hakkında olumlu yorumlar ve yazılar çıktı o kadar çok met ediliyordu ki bende arayıp bilgi almak istedim. Uzun uzun konuştuktan sonra Medyum Atahan Hocaya güvenebileceğimi anladım her şeyi net ve açık bir şekilde söyledi detayları olacakları ve çalışmalar hakkında verdiği bilgiler beni rahatlattı sonra çalışmalara başladık ortalama 3 gün çalışmalar sürdü ve üstünde bir kaç gün geçmeden eşim arayıp eve dönmek istediğini söyledi günlerce özürler aflar diledi benden şimdi ise tekrardan eşimle beraberiz mutluyuz huzurluyuz buna vesile olan Medyum Atahan Hocama çok ama çok teşekkür ediyorum saygılar diliyorum Hocam

  3. Medyum Atahan Hoca Yılların Medyumu dedi ki:

    Arkadaşlar yıllardır destek aldığım ne zaman başıma bir olay gelse bir sıkıntı yaşasam ve sıkıntım ne olursa olsun kısa sürede çözüme ulaştıran Medyum Atahan Hocamı hepinize tavsiye etmek istiyorum. Yaklaşık 4 yıldır tanıyorum ilk zamanlarda bir ayrılık yaşadım ilişkimde geri getirme büyüsü yaptırmıştım güzel sonuçlar görmüştüm sonra başıma gelen sıkıntıları çözmesi için hemen Medyum Atahan Hoca ile iletişime geçerdim kısa sürede çözerdi. Bir keresinde iş yerimde durgunluk oldu baya bir işler düştü işlerimin rızkımın açılması için bana bir muska yazıp göndermişti o günden bugüne halen o muska iş yerimde duruyor ve işlerim o kadar güzel açıldı ki anlatamam sizlere bunların hepsine vesile olan beni tüm sorun ve sıkıntılarımdan kurtaran Medyum Atahan Hocama teşekkür ediyorum. Allah binlerce kez razı olsun yılların medyumudur ne zaman arasam hal hatır sormak için bile olsa cevap verir uzun uzun konuşuruz sohbet ederiz çok iyi niyetli temiz bir insan Allah uzun ömürler versin Allah başımızdan eksik etmesin böyle güzel bir insanı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu