buyu bozmabüyü yaptırma

Geri Getirme Büyüsü 1 ile 3 Haftada Ayrılanı Terk Edeni Getirme

Geri getirme büyüsü yapan hocalar ile geri getirme büyülerini yaptırabilir ayrıca geri getirme büyüleri hakkında detaylı bilgileri de sitemizde bulabilirsiniz. Geri getirme büyülerinin yaptırılma amaçlarından bahsedersek, geri getirme büyüleri ayrılan terk edilen kişilerin yeniden bir araya gelmesini amaçlayan bir çalışmadır.

Geri getirme büyüsü, kişi olarak düşünürsek eski sevgiliyi veya giden eşi geri getirme şekillerinde en çok yaptırılmaktadır. Geri getirme büyüsünde sevgili, nişanlı, eşiniz ile ayrıldıysanız ve karşı taraf gittiyse, sizinle konuşmuyorsa geri getirme amaçlı karşı tarafa geri getirme büyüsünü yaptırabilirsiniz.

 

Geri getirme büyüsünü bozdurmak nedir, geri getirme büyüsü nasıl bozulur?

Geri getirme büyülerinin kişi ve eşya amaçlı yaptırıldığını belirttik, büyü en çok kişiler için talep edilmekte olan bir büyüdür ancak az da olsa eşyayı geri getirme amaçlı da istenilmektedir. Geri getirme büyüsünü bozdurmak, yapılan bir geri getirme büyüsünü gerçekleşmeyecek, etkili olmayacak duruma getirmek demektir. Geri getirme büyüsünü sevgiliniz için yaptırdıysanız, ardından büyüyü bozdurduğunuzda sevgiliniz geri gelmeyecek ve büyü etkisini kaybedecektir. Bu ve benzeri örnekleri çoğaltabiliriz.

Geri getirme büyüsünü bozdurmak için tecrübeli bir hocadan yararlanmanız atacağınız en önemli ilk adımdır. Geri getirme büyülerini bozarken hoca, etkili sözleri söyler ve güçlü yazılarıyla geri getirme büyüsünü kuvvetli, etki edecek şekilde bozdurur. Geri getirme büyülerinde kişi esas alınıyorsa bazı kişisel bilgi ve eşyalar; nesne veya eşya esas alınıyorsa kaybolan veya çalınan eşyanın bilgisi, parçası, resmi gibi bazı araçlardan büyüye destek vermesi amacıyla yararlanılır. Geri getirme büyüsünü bozdurmak işlemleri uzman hocayla garantili şekilde gerçekleşir.

terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü

Geri getirme büyüsünü bozmak için neler gereklidir, geri getirme büyüsü kaç günde bozulur?

Geri getirme büyüsünü bozmak için hocanın hazırlayacağı bazı kişisel bilgi ve eşya, büyülü söz ve yazılar, kaybolan eşyaya ait bazı bilgi veya parça gibi materyaller bir araya getirilmelidir. Geri getirme büyüsü bozdurma işleminde etkiler 7 ve 14 gün arasında görülmektedir. 7-14 gün arasında geri getirme büyüleri bozdurma işlemleri tamamiylen etkilerini gösterirler. Geri getirme büyüsü bozan hocalar ile çalışmaya, deneyimli hocalardan destek almaya özen göstermelisiniz. Sitedeki bilgilerden hocayla irtibata geçebilirsiniz.

ayrılan terk eden eşi geri getirme büyüsü

Terk eden sevgiliyi eşi geri getirme büyüsü

Ortada bir sebep yokken terk edilen kişilerin yaptırmak istediği bir çalışmadır. Terk eden eşi veya sevgiliyi geri getirme büyüsü uzaktanda yapılabilmektedir.

Geri getirme büyüsü ne kadar sonuç verir?

Yapılan birçok çalışma her ne 1 hafta ile 1 ay arası sonuç versede kişilerin içinde bulundukları durum ve aradan geçen zaman ayrıca terk edilişe ayrılığa sebep gibi detaylar çalışmanın süresini etkilemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu