büyü yaptırma

Kara Büyü Belirtileri Nelerdir?

Bu içerikte sizlere kara büyü belirtileri hakkında detaylı bilgiler aktaracağım. Kara büyü belirtileri nelerdir? Hemen incelemeye başlayalım:

Kara Büyü Belirtileri

Kara büyü, genellikle medyumlar tarafından yapılan etkileri fazlasıyla kuvvetli büyüler olma özelliğini taşımaktadır. Kara büyü yapılırken farklı boyutlardaki varlıklarla iletişime geçildiği için kutsal kitaplar tarafından yasaklanmıştır.
 
Bunun en büyük sebeplerinden biri de kişilerin kendi çıkarları doğrultusunda hareket etmesidir.
 
Elbette ki herkes için kendi yaşayış şekli ve hayatın ona sunduğu konfor alanı önem taşır. Fakat birilerinin hayatı güzelleşirken diğer kişinin şartları giderek kötüleşiyorsa burada problem vardır. Bu durum daha da büyük kötü sonuçlar doğuruyorsa, büyük bir günah yolunda olduğunuzu işaret etmektedir.

Kara Büyü Nedir?

Kara büyü, yapılan kişinin fiziksel ve psikolojik anlamda çöküntüye uğramasına sebep olan ve çoğu zaman bu kişinin giderek daha da kötüleşmesine hatta ölümüne bile yol açan büyüler olabilmektedir. Birilerini mutlu etmek, onları mutlu ederken duyduğunuz haz ve mutluluğun bulaşıcı olması sebebiyle sizin de mutlu olmanızı sağlayabilmektedir. Fakat bir kişinin kötülüğünü istemek ve bu kişi size her ne kötülük yaparsa yapsın onun hayatını etkilemek sizi zamanla daha da gözü dönmüş ve kötü bir insan olma yoluna sokabilmektedir.

Size yapılan kötülükleri farklı çözüm yolları deneyerek ortadan kaldırmanız bu şekilde olmuyorsa bile bazı şeyleri zamana bırakmanız size daha iyi gelecek yöntemler olabilir. Eğer hayatınızda yolunda gitmeyen durumları zamana bırakacak vaktiniz yoksa bu durumda dua ile sizin için en hayırlı olanı Allah’ tan isteyebilirsiniz. Çünkü kara büyü öyle etkilidir ki bu büyüyü yaptırdığınız ve sonuca ulaştığını gördüğünüzde bunun pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Kara büyüler çoğunlukla yapılan kişi için felaketle sonuçlandığından geri dönülmesi güç durumlara yol açabilmektedir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Birçok çeşidi olan kara büyüler çoğunlukla medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu büyüleri evde kendi çabalarıyla deneyenler olsa da büyüyü yerine getirebilmek için dünya üstü varlıklarla iletişime geçmek gerekmektedir.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Birine kara büyü yaptırdıktan sonra bu büyünün güçlü etkileri sebebiyle pişmanlık yaşıyorsanız büyüyü yaptırdığınız kişiyle yeniden irtibata geçmeniz gerekecektir. Unutmamalısınız ki eğer üzerinden fazla zaman geçtiyse bu büyü çoktan kara büyü belirtileri göstermeye başlamış olabilir. Eğer kendiniz ya da bir yakınınız kara büyü belirtileri gösteriyorsa bunun için işinin ehli bir medyum araştırmalı bu medyuma başınıza gelenleri ve gösterdiğiniz kara büyü belirtileri hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda medyum gerekli duaları okuyacak veya direkt olarak büyünün yapıldığı kişinin kullandığı eşyalar üzerinde çalışmaya başlayacaktır.Kara Büyü belirtileri nelerdir

Kara Büyü Tehlikeli Midir?

Kara büyü belirtileri sergileyen bir kişi bu büyünün tehlikeleri ve doğuracağı sonuçlarla ilgili de araştırma yapmaya başlamaktadır. Kara büyü ve bu gruptaki diğer büyüler büyük sorunlara yol açabilmesi sebebiyle son derece tehlikelidir. Yanlış bir adımda yaptıran kişinin hayatını bile etkileyebilir.

Kara Büyü Hangi Amaçla Yapılır?

Kara büyü yaptıran kişiler genellikle hayatına kötü anlamda dokunmuş kişilere bu büyüleri yaptırmaktadır. Bir kişi iş veya özel hayatında bir başkası tarafından kötülüğe uğradığında ya da bunu bir süre sonra idrak ettiğinde ona yapılan tüm kötülükleri bu kişilerin de yaşamasını isteyebilmektedir. Bu kişiye sözlü ya da fiziksel bir zarar veremediği durumlarda ise ona yaptıklarına benzer yanlardan sınanması için kara büyü belirtileri taşıyacak büyülere yönelebilmektedir.

Kara Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Kara büyü belirtileri gösteren bir kişi için öncelikle hangi kara büyü çeşidinin yapıldığı öğrenilmesi gerekmektedir. Her kara büyü çeşidi her ne kadar farklı kara büyü belirtileri sergilenmesine sebep olsa da bu belirtilerin birbirine yakın olması durumunda kişiler tarafından içinden çıkılamaz bir hal alabilmektedir. Bu büyünün bozulması için başlangıçta belirtiler incelenir, hangi büyü yapıldığı anlaşılır ve ardından bu büyüyü bozmak için hangi dualar ve materyaller gerekiyorsa bunların tümü bir araya getirilerek kara büyü belirtileri ortadan kaldırılmaya çalışılır.

Kara büyü çeşitlerini örneklendirecek olursak yumurta büyüsü, kara büyü sınıfı içerisinde yer alan ve en çok tercih edilen büyüler arasındadır. Büyüler genellikle çok eski çağlardan günümüze kadar geldiği için eski zamanlarda da kullanılan bitki ve nesneler büyü yapımında kullanılmaktadır. Bunlardan özellikle bazen talep edilen bitkiler doğada oldukça zor bulunmaktadır. Ülkemizdeki iklimsel çeşitliliği de göz önünde bulundurunca bu bitkilere her bölgede rastlamak kolay olmayabilir.

Yumurta her yerde bulunması sebebiyle kişiler tarafından kara büyü yapılırken yumurta büyüsü tercih edilmektedir. Bir ritüelle gerçekleştirilen bu büyünün başlıca amacı ilişkileri bozmaktır. Buna benzer olarak yapılan nohut büyüsü de kırk bir nohudun bir araya getirilmesiyle ve çoğu talep için uygulanan bir büyü çeşidi olma niteliği taşımaktadır. Bunun gibi birçok kara büyü çeşidi ve farklı kapsamlarda gerçekleştirilen ritüelleri ile her biri farklı sonuçlar doğurmaktadır.

Daha fazla detay için hemen buyubozanhoca.com bağlantısını ziyaret et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu