büyü nasıl anlaşılırbüyü yaptırma

Kaşık Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız – Tüm Detaylar

Kaşık büyüsü yapıldığını nasıl anlarız sorusunu cevaplandırmadan önce kaşık büyüsü ile ilgili bazı bilgilere değinerek konu hakkında detaylı bilgi verelim. Kaşık büyüsünün kendine has özellikleri bulunmaktadır. Her büyü kendi içinde birtakım orijinal özellikleri barındırır. Farklı boyut âlem canlıları ile iletişime geçen medyumlar, büyü uzmanları, bazı eşyalardan destek alarak birtakım büyüler hazırlarlar. Tüm büyüler için diyebiliriz ki hazırlanırlarken kullanılan eşyalar, materyaller, şekiller ve bilgilerin sayısı sonsuzdur.

Kaşık büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek medyumunuzla görüşmeye gitmemelisiniz. Öncelikle medyumunuzla konuşun, derdinizi ve isteğinizi, yapmak istediğinizin ne olduğunu medyumunuza iyice anlatın. Belki çareniz kaşık büyüsünde değildir, başka tür özelliklerde bir büyü derdiniz için daha uygun olabilir. Kaşık büyüsünün birçok amaçla talep edildiğini biliyoruz. Kaşık büyüleri, en çok iki kişiyi birbirine âşık etme, sevenleri birleştirme, iki kişiyi birbirinden uzaklaştırarak ayırma amaçlarıyla daha çok yaptırılırlar.

Kaşık Büyülerinin Özellikleri Nelerdir?

Kaşık büyülerinin özellikleri yani yapılış amaçları, iki kişiyi birleştirme ya da ayırma sebebiyle yaptırılmalarıdır. İki kişi birbirine çok âşık olabilir, sevenler kavuşarak birleşebilir, iki kişi birbirinden uzaklaşarak ayrılabilir. Bu durumların hepsi kaşık büyüsü ile yaptırılmaktadır. Ayırma ve birleştirme büyüsü olan kaşık büyüsünde farklı materyaller de kullanılır ancak en önemli kaşık büyüsü eşyası, kaşıklardır. Kaşık büyülerinin genellikle bahçe ve mezar gibi yerlere konulduğunu görmekteyiz.

Kaşık büyülerinde kullanılan kaşıklara ve üzerindeki simgelerin ne olacağına en iyi, işin uzmanı medyum karar verir. Kaşıkların boyu, yapısı, hangi özellikte olduğu, üzerine koyulacaklar, kaşıkların birbirine hangi eşyalarla bağlanacağı, kaşıkların üzerindeki desen, simge, şekil ve yazıların nasıl olacağına karar verecek kişi medyumdur. Medyum, kaşık büyüsünü yaparken kişinin derdine ve istediğine göre büyüyü şekillendirir. Adından da anlaşılacağı üzere bu büyüde en önemli nesne iki kaşıktır, bu sebeple büyünün adı ‘’kaşık büyüsü’’ şeklindedir.

Kaşık Büyüsünü Neden Yaptırırız?

Kaşık büyüsünü yaptırma sebebi iki kişiyi, iki sevgiliyi, karı kocayı, nişanlıları bir araya getirmektir. İki kişiyi bir araya getirmek veya ayırmak amaçlı da kullanılan bir büyüdür. Burada kastedilen iki kişi; iki genç insan, sevgililer, sözlüler, nişanlılar, evliler, karı koca olarak söz edilen kişilerdir. İki tane kaşık ile yapılan kaşık büyüsünde kaşığın üzerine belirli tılsımlar yazılır, çizilir. Kaşıkların iç yüzü ters bağlanarak yapılınca ayırma amaçlı kaşık büyüsüdür. Kaşık büyüsü temelde iki ana sebep için yaptırılmaktadır.

Kaşık büyüsü iki sebep yani hem ayırmak hem birleştirmek amacı ile yaptırılır. Bunun dışında da bazı işlemler için kaşık büyüsü yaptırılabilir, bu konudaki detaylı bilgileri bir uzman medyum ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Kaşık büyüsünde kişi, sevdiğine veya âşık olduğu kişiye kavuşmak ister ve bu amaçla kaşık büyüsünü yaptırır. Ayırma amaçlı, birbirini seven iki kişi veya karı kocayı sonsuza kadar ayırmak isteği ile de kaşık büyüsü tercih edilebilir. Çok güçlü bir büyü olan kaşık büyüsünde kaşıklar genelde mezarlıklara konulurlar.

Kaşık Büyüleri Neden Bozdurulur?

Kaşık büyülerinde medyumlar farklı birçok yöntem ile çalışmayı hazırlamaktadırlar. Kaşık büyüsünün hazırlanması oldukça zordur. Sadece işinin uzmanı, büyü konusunda tecrübeli kişiler, medyumlar kaşık büyüsünü etkili bir şekilde hazırlayıp bozabilirler. Kaşık büyülerinin yaptırılması kadar bozdurulması da söz konusu olabilmektedir. İki kişi birbirine bağlı olsun veya iki kişi ayrılsın diye yapılan kaşık büyülerinde bu isteklerin tam tersi için kaşık büyüsü bozdurulmak istenebilir. Kaşık büyüsü yapımı da bozdurulması da tehlikeli işlemleri bünyesinde barındırır.

Uzman medyumlar sadece bu tehlikeli işlerin üstesinden gelebilirler. Kaşık büyüsünü bozdurmak için etkili bir sonuç almak istiyorsanız sadece profesyonel medyumlarla çalışmaya özen gösterin. Kişi sevgilisi için kaşık büyüsü yaptırmış ve artık bu büyüyü bozmak istiyorsa kaşık büyüsünün bozdurulması gerekir. Evli bir çift kaşık büyüsü ile birbirine bağlandırılmışsa ve büyü bozdurulmak, eşinden ayrılmak istiyorsa medyuma giderek kaşık büyüsünün bozdurulmasını isteyecektir. Bu ve benzeri birçok örnekten dolayı kaşık büyüsü bozdurulmak istenebilir.

Kaşık Büyülerini Kaç Günde Yaptırabilir, Kaç Günde Bozdurabilirsiniz?

Kaşık büyülerinin ve diğer tüm büyülerin yaptırılma aşamaları oldukça sabır isteyen, titizlikle çalışma gerektiren uygulamalar bütününden oluşmaktadır. Kaşık büyülerinde acemi bir kişi ile sakın çalışmayın, zor ve tehlikeli işlemleri içeren kaşık büyüsünü sadece tecrübeli medyumlar yapmalı ve bozdurmalıdır. Deneyimli medyumlar işin uzmanı olduklarından kolayca kaşık büyüsünü hazırlar ve etkili sonucu ile sizlere büyüyü sunarlar. Kaşık büyülerinin yaptırılması en az 25 gün sürmektedir, bozdurulması ise en az 30 günü bulmaktadır.

Kişiden kişiye değişen bu süreler bazı durumlarda artabilir, bazı olaylarda azalabilir. Kişinin karakter özellikleri, kısmeti, hayatı ve bazı kişisel bilgileri de göz önünde bulundurularak büyülerin başlama, hazırlanma ve bitiş zamanları belirlendiği için sürelerin herkes için aynı sürdüğü söylenemez. Kaşık büyüleri için medyum, istediği bilgiler doğrultusunda harekete geçerek, büyüyü yaptıran kişinin de isteklerini göz önüne alarak en etkili kaşık büyüsü hazırlığına başlar, ne yapılacağını söyler ve konu hakkında sizi bilgilendirir.

Kaşık Büyüsünün Yapılmış Olduğunu Nasıl Anlarız?

Kaşık büyüsünün ayırma veya birleştirme amaçlı yaptırıldığından bahsetmiştik. Kaşık büyülerinin yaptırıldığını peki nasıl anlayacağız? Kaşık büyüsü materyallerinden en önemlisi iki tane kaşıktır. Eğer bir yerde, mekânda bu eviniz de olabilir, yaşadığınız ve gittiğiniz mekânlardan herhangi bir yerde olabilir. Bir mekânda iki tane kaşık bulduysanız ve bu sizin sürekli gittiğiniz bir yerse, eviniz de olabilir, size ve sevdiğiniz kişiye kaşık büyüsü yapılmıştır.  Bu kaşıkların iki farklı şekilde bulunma özellikleri vardır, sırt sırta veya yüz yüze sarılmış şekilde olabilirler.

Kaşıkların ikisi sırt sırta ise ayrılık amaçlı, yüz yüze sarılmış iki kaşık bulduysanız bunlar birleştirme amaçlı yapılmıştır. Burada bulunan kaşıklar ve üzerlerindeki şekil, yazı ve desenler veya yanındaki diğer materyaller farklılaşabilmektedir. Medyumun hangi amaçla kaşık büyüsü yaptığı, büyüye konu olan iki kişinin özellikleri ve karakterleri, kişisel bilgileri ve medyumun büyüyü yapma şekli, kaşıkların bulunması özelliğini değiştirebilir. Şekil ve yazılı olan kaşıklar veya üzerinde hiçbir şekil, yazı olmayan iki kaşık da bulabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Yapılmış Kişide Olan Değişiklikler

Kaşık büyüsünün yapılmış olduğu nasıl anlaşılabilir sorusunu cevaplandırmış ve bulunan iki kaşık ile beraber size ve sevdiğiniz birine kaşık büyüsü yaptırılabileceğinden söz etmiştik. Şimdi kaşık büyüsü yapılmış kişide olan değişikliklerden biraz bahsedelim. Ayırma ve birleştirme amaçlı yaptırılan kaşık büyüleri için iki kaşık bulan kişilerin, kaşık üzerindeki yazıları ve tılsımları medyuma göstermeleri gerekir. Bu şekilde kaşıkların kimler için büyü amaçlı konulduğu bilinebilir. Bazı kaşıklarda bu tür bilgiler yoktur, uzman medyum ile görüşerek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Büyüye konu olan iki kişinin daha önceki davranışları ile şimdikiler arasında farklar oluşmaktadır. Kaşık büyüsü yapılan kişilerdeki davranış değişiklikleri öncelikle, duyguların değişmesi ile başlar. Çevrenizde sebepsiz yere ayrılan veya daha önce sevmediği birine karşı yoğun duygular beslemeye başlayan kişilerle hiç karşılaştınız mı? Eminim ki bu tarz olaylara şahit olmuşsunuzdur. Neden yokken ayrılan, birbirini önceden seven ama şimdi kötü duygular ile ayrılmak isteyen iki kişiye ayrılma amaçlı kaşık büyüsü yapılmıştır ve bu sonuçlar büyünün belirtileridir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu