buyu bozma

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü bozan hocalar ile yapılan kısmet açma büyüsünü ters bir şekilde çevirebilir, iptal ettirebilirsiniz. Kısmet açma büyüsünün yapılma amacı sadece evlilik değil aynı zamanda çocuk, nişanlanma, sözlenme, kariyer hayatı, yolunda gitmesini istediğiniz herhangi bir durum, bereket, parasal açıdan kazanma ve benzeri birçok konuyla ilgilidir. Halk arasında kısmet açma büyüsü daha çok evlenme amacı, kısmeti çıkması için kişilere yaptırılmaktadır. Ancak bu büyüyü kariyerde herhangi bir durumla ilgili, yükselme amacıyla da tercih edebilirsiniz.

Aile, kariyer, çocuk, evlilik, kader ve kısmet olaylarında yolunda gitmeyen olaylar ile karşılaştığımızda kısmet açma büyüsünü yaptırırız. Kısmet açma büyüleri herhangi bir olay, yaşanan bir durum ve hayatımızdaki bereketsizliği yok etme amacıyla da talep edilen büyülerdendir. Kısmet açma büyüleri yaptırma ve bozma büyüleri hocalardan en çok talep edilen büyülerdir ve etkileri oldukça kuvvetlidir. Kısmet açma büyüsü yapma ve bozma hakkında sorularınız için hocayla iletişime geçiniz.

Kısmet açma büyüsünü bozdurmak nedir, kısmet açma büyüsü nasıl bozulur?

ksımet açma büyüsü bozan hocalarKısmet açma büyüsünü yaptırmanın, kişinin hayatındaki herhangi bir durum sebebiyle olduğunu, iş, aşk, evlilik, çocuk, bereket ve benzeri binlerce olay için kısmet açma büyüsünün yaptırıldığını belirtmiştik. Kısmet açma büyüsünü bozdurmak, yapılmış olan kısmet açma büyüsünü tersine çevirmektir. Hangi amaçla kısmet açma büyüsü yapıldıysa mesela iş hayatınızla ilgili bir kısmet açma büyüsü yaptırılmışsa kısmet açma büyüsü bozdurmakla olanları tersine çevirmiş olursunuz.

Kısmet açma büyüsünün bozdurulmasında hoca, kişisel birtakım eşyalardan, sihirli sözcük, işaret ve yazılardan yararlanır. Kişisel bilgilerin oldukça önemli olduğu büyülerden biri de kısmet açma büyüsüdür. Her büyüyü bozmada kişisel bilgi gerekse de kısmet açma büyü bozumunda gereken kişisel bilgilerin sayısı daha fazladır. Hoca ile en kısa zamanda, yaptırılmış veya başkasının yaptığı kısmet açma büyülerini tersine çevirmek mümkündür. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Kısmet açma büyüsü bozmak için neler gereklidir, kısmet açma büyüsü kaç günde bozulur?

Kısmet açma büyüsünü bozmak için gerekli olanlar kişisel eşyalar, hocanın hazırladığı söz, yazı, işaret ve sihirli desenler ve benzeri materyallerdir. Uzman hoca gereken tüm nesneleri bir araya getirip, kısmet açma büyüsünü bozacaktır. Kısmet açma büyülerinin bozulması genelde 1 hafta ila 2 ay arasında olmaktadır. Bu arada gerçekleşen, kısmet açma büyü bozulması zamanı herkese göre farklı bir sürede gerçekleşmektedir. Daha detaylı bilgi için kısmet açma büyüsü bozan hocayla iletişime geçmeyi unutmayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu