büyü yaptırma

Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri Nelerdir ?

Bağlama büyüsü genellikle eşler ve sevgililer tarafından yapılmaktadır. Çok sevilen eşin kendisinden soğuduğunu, uzaklaştığını ya da bunların hiçbir zaman olmadığı zaman bağlama büyüsü kimselerce yapılmak istenmektedir. Aynı şekilde çoğunlukla bu büyüyü aldatıldığını düşünün kadınlar da yaptırmaktadır. Kadınlar, eşinin evine bağlılığının artması ve kendine olan sadakatine yeniden kavuşması için bu büyüyü tercih etmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapım aşamasında tesir edecek kıymetli kelimelerin söylenmesi ve söylenirken de inanarak ağızdan dökülmesi gerekmektedir. Size yeniden bağlanacağını düşünerek bu tılsımlı sözcükleri söyleyebilirsiniz. Buna ek olarak medyumların bağlama büyüsünde kullandığı kendilerine özel sözcükleri bulunmaktadır. Ettikleri duaların gücüyle bu tılsımlı sözcükler bir araya gelerek bağlama büyüsünü meydana getirmektelerdir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aranızdaki sevginin kendiliğinden gerçekleşmeden olduğu için veya artık sizin eşiniz ya da sevgilinize karşı olan bağınız kesildiği için bağlama büyüsünü bozmak isteyebilirsiniz. Ya da bu büyünün belirtileriyle sizin bağlama büyüsü yaptırdığınızı anlayan bir kişi bu büyüyü bozmak isteyebilir. Bu tür durumlarda medyum hocalar genellikle sizden eşiniz veya sevgilinize ait devamlı olarak kullandığı bazı eşyaları isteyebilir, bu eşyalara dualar okuyarak büyünün bozulmasını sağlayabilir. Bunlardan farklı olarak muska yazarak ve buna benzer farklı tesirdeki nesneler üzerinde işlem gerçekleştirerek büyünün bozulmasını sağlamaktadır.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü kimi zaman iyi niyetli olmayan kişiler tarafından da yapılabilmektedir. Bu tür durumlarda evli biriyle birlikte olmak isteyen bir kişi karşı tarafa bu büyüyü yaptırarak kendine bağlamak isteyebilir. Medyumlar bu sebeple öncelikle büyünün hangi amaçla yapılacağını öğrenmek istemektedir. Bu sayede kötü amaçlarla yapılan büyülere aracı olmazlar.

Bağlama büyüsünün belirtilerini eşiniz ya da sevgilinizde anlamanız oldukça kolay olacaktır. Bu büyünün başkası tarafından kendine bağlanması için yapıldığını düşünüyorsanız, eşinizin size olan bağlılığı eskiye oranla azalmış olacak ve artık birlikte kaliteli vakit geçiremediğinizi fark edeceksiniz. Duygulardaki değişiklik ilk olarak dikkatinizi çekecek olan konu olacaktır.bağlama büyüleri

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Sonuç Veriyor?

Bağlanma büyüsü konusunda medyumlar üzerinden genel bir araştırma yapıldığında bu büyünün etkisinin ortalama bir hafta ila 10 gün arasında değişiklik gösterdiği görülmektedir. En hızlı sonucu alabilmek için elbette ki bu büyüyü bir medyuma yaptırmanız gerekecektir.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Etkilidir?

Bağlama büyüsü çoğu büyüye oranla çok kuvvetli bir büyü çeşididir. Bağlılıkların değişmesi ya da güçlenmesi gibi farklı taraflardan bakıldığında etkisini kısa sürede ve aşırı duygularla istemsiz bir biçimde sergileyen bir büyüdür. Bu durum büyünün yapıldığı kişinin fiziksel hareketlerine yansırken bir yandan da psikolojik açıdan onu etkilemektedir.

Sürekli düşünceli bir ruh hali takınması ruhsal açıdan büyünün yapıldığı kişiye yöneldiğini ona ola bağının kuvvetlendiğini gösterir. Tabi bu açıdan bakıldığında büyü yapıldığına emin olmanız gerekecektir. Çünkü her insan farklı sebeplerle dönem dönem psikolojik olarak düşünceli bir tavır sergileyebilmektedir. Bağlama büyüsü, duyguları oldukça güçlü etkilerle ortaya çıkardığı için etkisinin gücünü en kolay anlayabileceğiniz yöntem bu kişinin hal ve hareketlerini incelemeniz olacaktır.

Bağlama Büyüsü Kimler için Yapılır?

Bağlama büyüsü başlangıçta da bahsettiğimiz gibi kadınların eşleriyle olan diyalog ve bağlarının artması için yapılmaktadır. Evliliklerinin başındaki güzel günleri ve araları iletişimi hatırladıklarında bugünlere dönerek aynı sevgi bağını yakalamak isteyebilmektelerdir. Bu sebeple yapılan bağlama büyüsü var olan ilişkiyi daha da güçlendirmek adına yapılacağı için tercih edilmektedir.

Aynı şekilde, evliliğe adım adım ilerleyen nişanlı çiftler de bu büyüyü yaptırabilmektedir. Çünkü evlilik sürecinde her iki genci de yıpratan bir süreç yaşanmakta ve bu süreç birlikteliklerine zamanla hasar vermektedir. Bunlardan farklı olarak bağlama büyüsü, evli erkek veya kadınlara da yaptırılabilmektedir. Eşiyle olan diyaloğunun azalarak bağının kopması ve kendine yönelmesi için yapılan büyünün sonucunda evli olan kişi tamamıyla büyüyü yaptıran kişiye yönelecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu