büyü nasıl anlaşılır

Üzerinde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın sorusunun internette en çok aratılan büyü konulu sorulardan biri olduğunu belirtelim. Büyü, toplumda herkes tarafından az çok bilinen bir uygulamadır. Büyü ve sihrin güçlü etkiler yarattığı, büyünün belirtileri anlaşıldığı anda medyuma giderek büyünün bozdurulması gerektiği, büyülerin yüzyıllardır var olduğu gibi büyülerin özellikleri herkesin bildiği, büyü hakkında en çok bilinen özelliklerdendir. Üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın sorusunun cevabı da çok merak edilmektedir.

Büyülerin İnsanlara Etkileri

Üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın sorusuna verilecek cevaplar birden fazladır. Öncelikle hayatınızda hep olumsuz olaylar, negatif gelişmeler, kısmetsizlik durumları yaşamaktaysanız ve bu durum uzunca bir süredir devam ediyorsa üzerinizde büyü olduğunu anlayabilirsiniz. Üzerinizde büyü olduğunu anlamanın bir diğer yolu da mekân değişikliği yapınca hal ve hareketlerimizin değişmesinden anlaşılır. Ev veya iş yerini buna örnek verebiliriz. Ev ve iş yerinde farklı bu ortamlar dışında çok farklı bir davranış durumu söz konusuysa üzerinizde büyü olabilir.

Üzerimde Büyü Olduğunu Anlayabilir Miyim?

Üzerimde büyü olduğunu anlayabilmek için farklı durumlara da bakılabilir. Sağlık açısından hiçbir sıkıntınız yoksa ve herhangi bir negatif durum da yaşamıyorsanız ancak birdenbire sebepsiz yere baş ve vücudun bazı kısımlarında yoğun ağrılar yaşamaya başladıysanız da büyüden şüphelenebilirsiniz. Bu verdiğimiz örnekler en çok yaşanan büyü belirtileri arasına girmiştir. Sizler de büyü belirtilerinden yaşıyorsanız bu duruma hemen bir son verin ve işinin ehli, başarılı bir medyumla görüşün, üzerinizdeki büyüyü bozdurun.

Medyum Sezai Hoca

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu